Viktorka prodloužila smouvy s Hranáčem, Šulcem a Sváčkem

Plzeňští odchovanci Robin Hranáč, Pavel Šulc a Dominik Sváček, kteří prošli viktoriánskou mládeží a dokázali se prosadit až do prvního týmu, nyní prodloužili své kontrakty s klubem.

weby uniweb

Robin Hranáč a Pavel Šulc spolu prošli mládežnickými kategoriemi a v sezoně 2018/2019 si dokonce v dresu devatenáctky zahráli základní skupinu prestižní UEFA Youth League, ve které poměřili síly s Realem Madrid, AS Řím nebo CSKA Moskva a do poslední chvíle bojovali o postup do vyřazovací části. Zatímco Pavel Šulc odehrál poslední sezonu v mistrovském kádru Michala Bílka, Robin Hranáč strávil uplynulou sezonu na hostování v Liptovském Mikuláši a jaro v Pardubicích.

Dominik Sváček si odbyl premiéru v nejvyšší soutěži ve viktoriánském dresu v sezoně 2016/2017, když naskočil do ligového zápasu s Jihlavou. Před sezonou 2021/2022 odešel na hostování do Liptovského Mikuláše, kde většinu sezony zastával pozici jedničky a zahrál si s týmem play off o účast v Konferenční lize.

Robin Hranáč podepsal s Viktorií novou smlouvu na tři roky. „Jsem šťastný, že mohu i nadále působit ve Viktorce a udělám maximum proto, abych trenéry zaujal. Věřím, že dokážu uplatnit nabité zkušenosti z hostování na Slovensku i v Pardubicích a pomoci týmu k úspěchu,“ prozradil plzeňský odchovanec.

„Robin Hranáč prošel hostováními na Slovensku a následně v Pardubicích, kde sbíral důležité ligové starty a zkušenosti. Svými výkony si jednoznačně řekl o novou smlouvu. Nyní určitě dostane šanci, aby se v letní přípravě popral o své místo v kádru Viktorky,“ uvedl generální ředitel klubu Adolf Šádek.

O další dva roky prodloužil své působení v Doosan Areně pravidelný hráč mistrovského kádru jednadvacetiletý Pavel Šulc. Kromě sedmadvaceti startů v lize sehrál „Šulcík“ důležitou roli také v předkolem Konferenční ligy, když gólem do sítě Brestu otevřel skóre zápasu.

„Pavel je reprezentantem do jednadvaceti let a víme o něm, že má velký potenciál. Jaro pro něj nebylo úplně jednoduché, ale přesto se neustále rval o svou šanci a jsem přesvědčený, že má ve svém věku vše teprve před sebou. Logickým krokem tedy bylo to, že jsme se domluvili na prodloužení jeho kontraktu,“ sdělil k podpisu nové smlouvy nadějného záložníka Adolf Šádek.

NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby