Viktorka startuje ve čtvrtek volný prodej permanentek

Již ve čtvrtek 16. května ve 13:00 odstartuje volný prodej permanentek na nadcházející sezonu 2024/2025. Přinášíme veškeré potřebné informace.


Viktoria prožívá skvělou sezonu. Zapsala v ní historickou účast ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, čeká ji  finále poháru a již teď má jistotu startu ve 3. předkole Evropské ligy pro nadcházející ročník. A to je další z mnoha důvodů, proč byste u toho rozhodně měli být i vy!

Koupit si permanentku NA FOTBAL a zažít zábavu s kamarády, s rodinou, mít jisté své místo na evropský fotbal, sledovat ten nejlepší ligový a naplno si užívat veškerý doprovodný program třeba ve velké viktoriánské fanzóně. „Čeká nás další porce výzev, nová sezona bude zase zajímavá, plná velkých zápasů a věřím, že i skvělé atmosféry, kterou viktoriáni v DOOSAN Areně vytvoří. Nákup permanentky bych určitě doporučil, jen s ní budete mít jistotu, že budete u všeho s námi,“ vyzývá fanoušky Pavel Šulc.

START VOLNÉHO PRODEJE

Volný prodej permanentek odstartuje ve čtvrtek 16. května ve 13:00.

JAK LZE PERMANENTKU ZAKOUPIT

Zakoupit si je bude možné dvěma způsoby:

• ONLINE NA WWW.PLZENKAVSTUPENKA.CZ

Permanentky zakupované on-line je možné zaslat pouze poštou – nelze je vyzvednout osobně. Více v návodu, který naleznete ZDE

• PŘÍMO NA POKLADNÁCH DOOSAN ARENY

JAKÉ JSOU VARIANTY

Fanoušci si opět mohou vybrat ze dvou variant – STANDARD nebo EXTRA. První možnost vám zajistí vstup na celou základní část ligy (30 kol, 15 domácích zápasů), verze EXTRA obsahuje i kompletní nadstavbovou část.

JAKÉ ZÍSKÁM VÝHODY

Majitelé permanentních vstupenek jsou samozřejmě výrazně zvýhodněni v porovnání s ceníkem jednorázového vstupného a ušetří tak výraznou částku. Na každý zápas je vaše sedadlo nachystané, a tak se po celou sezonu nemusíte již o nic starat. Vždy máte přednostní právo nákupu na evropské zápasy a přidáváme i velmi bohatý benefitní program plný slev a výhod, například slevové vouchery do Klubovky či Viktoria shopu, kde mají permanentkáři i trvalou slevu.

• Vstup na každý domácí zápas FORTUNA:LIGY

• Vstup na každý domácí zápas MOL Cupu

• Předkupní právo a zvýhodněné vstupné na domácí zápasy evropských pohárů

• Předkupní právo a výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu

• Volný vstup na přátelské zápasy A-týmu a na zápasy B-týmu v ČFL

• Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve viktoriánské restauraci Klubovka přímo na stadionu při útratě nad 600 Kč, dále pak stálá 10% sleva (obě slevy platí ve všední dny po 16. hodině a o víkendech po celý den, neplatí pro zápasový den) – www.fcvpklubovka.cz.

• Voucher na jednorázovou slevu 300 Kč ve Viktoria shopu při útratě nad 1000 Kč, dále pak stálá 10% sleva (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery a nevztahuje se na již zlevněné zboží)

• Řada dalších slev u partnerů klubu

• Permanentní vstupenku lze zcela nahrát i do mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň. Ke stažení na Google Play a App store.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Při nákupu permanentky je zapotřebí vyplnit krátký formulář, který si můžete dopředu stáhnout ZDE , a u pokladny odevzdat rovnou vyplněný, čímž lze výrazným způsobem urychlit a zjednodušit pořízení nové permanentky. Díky vyplnění budete moci naplno využívat celý benefitní program, dostávat newsletter s čerstvými informacemi, v den zápasu magazín Viktorián a snadněji vyřešit odcizení či ztrátu permanentky a klub na vás bude mít kontakt pro rychlé informování. Během ONLINE nákupu vyplníte formulář přímo během procesu nákupu.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS

Oblíbený rodinný sektor H na hlavní tribuně, jehož partnerem je Hitrádio FM Plus, bude samozřejmě i nadále nabízet kromě skvělého výhledu na hrací plochu i doplňkový program pro děti. Playstationy, malování na obličej, fotbálek, fotostěnu či autogramiády viktoriánů pro vás připravujeme i na novou sezonu.

Permanentní vstupenky na rodinnou tribunu lze zakoupit pouze osobně na pokladnách, případně telefonicky skrze zákaznické centrum.

Kontakt: info@plzenskavstupenka.cz / 277 012 677 (pracovní dny 8:00–17:00).

PLATIT NA POKLADNÁCH LZE NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM

• hotově

• platební kartou

• benefitními poukázkami typu Pluxee, Edenred (Ticket benefits), Le Cheque Déjeuner (Uni šek) – pouze v tištěné podobě (není možné benefitní kartou)

Platit nelze ostatními benefitními poukázkami a za permanentky také nelze platit dárkovým poukazem z fanshopu.

CHYTRÁ PERMANENTKA

Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky bude permanentka opět chytrou permanentkou, která umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty. Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř DOOSAN Areny. Vše rychle, bezhotovostně, pohodlně.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN

Čtvrtek, 16. 5. 13:00 – 17:00

Pátek, 17. 5. 9:00 – 17:00

Sobota, 18. 5. 9:00 – prodej bude probíhat i po utkání

Neděle, 19. 5. 9:00 – 17:00

Pondělí, 20. 5. 9:00 - 17:00

Úterý, 21. 5. 9:00 - 17:00

Středa, 22. 5. 9:00 - 15:30

Čtvrtek, 23. 5. 9:00 - 17:00

CENY

Ceny pro nové permanentkáře se pohybují od 2500 korun za variantu Standard 4. kategorie až po 5750 Kč za Extra 1. kategorie. Více na www.fcviktoria.cz


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka