Viktorka vyhrála v Příbrami a v poháru jde dál

Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v Příbrami nad druholigovou Marilou 1:0 a v Poháru ČMFS tak postupují do čtvrtého kola. Vítězný gól dal v desáté minutě útočník Tomáš Krbeček. Viktorka se v dalším kole utká s Bohemians Praha.

Viktoriáni se museli obejít hned bez několika zraněných a nemocných hráčů základní sestavy. Překvapením ale byla hodně kombinovaná sestava domácích. Viktoriáni se ale do soupeře pustili od začátku zostra a v 10. minutě vedli. Kapitán Marek Jarolím pronikl do vápna, vystřelil, domácí gólman Michalík jen vyrazil a Krbeček ze tří metrů uklidil míč do prázdné brány – 0:1.
Zatímco první půle se hrála prakticky na jednu, a to příbramskou, bránu, do druhé šli domácí zjevně s cílem obraz hry změnit. V 53. minutě Milutinovič minul branku Michala Daňka o pár metrů, v 57. minutě to znovu Milutinovič zkoušel z voleje, míč šel ale vysoko nad. V 69. minutě kontrovali Plzeňáci Jarolímovou střelou z osmnácti metrů bez přípravy. Míč šel ale doprostřed brány a Michalík neměl větší problém.
Zápas tak skončil 1:0 pro Plzeň a Viktorka jde v poháru dál.