Vládní koalice chce příští rok zvýšit důchody o dvě stě korun

Špičky vládní ČSSD, ANO a KDU-ČSL se shodly na valorizaci penzí pro příští rok. Mají se v průměru zvýšit o 200 korun. Ve sněmovně koalice podpoří valorizaci s maximálním limitem 2,7 procenta, který by umožnil nárůst důchodů až o 300 korun. 

obrázek: Vládní koalice chce příští rok zvýšit důchody o dvě stě korun

Špičky vládní ČSSD, ANO a KDU-ČSL se shodly na valorizaci penzí pro příští rok. Mají se v průměru zvýšit o 200 korun. Ve sněmovně koalice podpoří valorizaci s maximálním limitem 2,7 procenta, který by umožnil nárůst důchodů až o 300 korun. 

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články