Vodárna už systematicky testuje zaměstnance

Se systematickým  testováním všech svých cca 400 zaměstnanců na covid-19 začala VODÁRNA PLZEŇ a. s. už 23. února.

jaro auto cb

Společnost posiluje i další bezpečnostní opatření a zejména u administrativních pracovníků důsledně využívá home office.

VODÁRNA PLZEŇ a.s. garantuje perfektní kvalitu vody dodávanou do vodovodní sítě svým zákazníkům.

S předstihem a ještě před vydáním mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 1. března 2021 zahájila VODÁRNA PLZEŇ a.s. plošné testování svých zaměstnanců na covid-19. Testováni jsou každý týden na svých pracovištích a to antigenními testy aplikovanými zdravotnickým personálem. Výsledek testu je znám do cca 15 minut od jeho provedení.
„Posilujeme tím bezpečnostní opatření uvnitř společnosti. Ochrana a zdraví našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Úzce souvisí s naší základní činností, jíž je výroba pitné vody a čistění vody odpadní,“ uvedl generální ředitel VODÁRNY PLZEŇ a. s. Jiří Kozohorský.

Testování provádí zdravotníci každý týden a pro zaměstnance je povinné. Doprovází ho zpřísněná opatření na pracovištích, kdy se po týdnu střídají směny pracovníků v režimu výkonu práce a  home office. U agend, kde je možná každodenní práce z domova, je ve VODÁRNĚ a.s. tato varianta využívána v maximální možné míře.

Zákaznické centrum v Malostranské ulici zůstává dále uzavřeno. Vše lze ale vyřídit buď elektronickou poštou na e-mailu elektronicky na e-mailu: zc@vodarna.cz nebo telefonicky na lince 377 413 222. 

Poznámka redakce: 
Užitečné odkazy na PDF ke stažení


auto cb prislusenstvi

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ŠKODA PLUS referenční vozy

Hlavní zprávy

 

AUTO CB škoda plus
uniweb weby