Mimořádný zájem o vstupenky na mistrovství České republiky v atletice mužů a žen donutil pořadatele dodat vstupenky do předprodeje už tři týdny před akcí.
Mimořádný zájem o vstupenky na mistrovství České republiky v atletice mužů a žen donutil pořadatele dodat vstupenky do předprodeje už tři týdny před akcí.
Šampionát se za účasti kompletní české špičky včetně všech hvězd uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. června na Městském stadionu ve Štruncových sadech.
Vstupenky na jeden soutěžní den (v pátek se začíná ve 14.50 a v sobotu ve 14.00 hodin) stojí 50 korun, dvoudenní vstupenka je za 80 korun. Jak pořadatelé z AK Škoda Plzeň slíbili, jsou vstupenky v předprodeji výrazně výhodnější – za dvoudenní lístek zaplatí zájemce v předprodeji jen 60 korun, tedy o 25 % méně než těsně před stadionem. Mládež do patnácti let má vstup zdarma.
Dvoudenní vstupenky na mistrovství ČR v atletice za 60 korun jsou ode dneška k mání v prodejnách Sport č. 14 v ul. B. Smetany, Teamsport Husova 28.
Hromadné objednávky vyřizuje na emailové adrese: skodaplzen.atletika@quick.cz přímo atletický klub AK Škoda Plzeň. Část výtěžku ze vstupného získá Nadace pro transplantace kostní dřeně.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.