Vstupenky na ples města Plzně v duchu Miroslava Zikmunda jsou v prodeji

Cestovatelskou legendu, plzeňského rodáka Miroslava Zikmunda, který v únoru oslaví sté narozeniny, připomene XV. reprezentační ples města Plzně.

weby uniweb

 Jmenuje se Po stopách legendy – 100 let Miroslava Zikmunda a koná se 18. ledna 2019 od 20 hodin v Měšťanské besedě. Vstupenky jsou již v prodeji od 13. prosince v předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 a přes web Plzeňská vstupenka.

Velký sál Měšťanské besedy roztančí Orchestr Václava Hybše, ikona československé populární hudby, jehož nahrávky jsou více než 40 let známy po celé Evropě, ale i v USA, Kanadě, Austrálii a Japonsku. Hostem večera bude Tomáš Savka, sólový zpěvák a muzikálový herec, držitel Ceny Thálie.

Večerem provede moderátorská dvojice Michaela Mauerová a Martin Písařík, známí z cestopisného magazínu Bedekr. S nimi bude možné procestovat celý svět a nahlédnout pod pokličkou projektu mladých cestovatelů Lukáše Sochy a Tomáše Vaňourka. Ti se u příležitosti stého výročí narození Miroslava Zikmunda rozhodli vydat po stopách legendární cestovatelské dvojice Zikmunda a Hanzelky v letech 1959 – 1964.

V Malém sále se o zábavu hostů postará herecké vokálně-instrumentální kvarteto Hamleti ve složení Dalibor Gondík, Jakub Wehrenberg, Hardy Marzuki a Mirek Kejmar. V originálním podání zahrají skladby známých českých i zahraničních hudebních skupin a zaručí tak nezapomenutelný, nejen hudební zážitek.

Doporučený dress code je formal.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Slavné sborové scény

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
uniweb weby