Vyhlášení nejlepších sportovců Plzně v novém

Koncem února budou známa jména nejlepších sportovců Plzně za rok 2006 v kategoriích žactva a dorostu. Vyhlášení dozná několika změn.


Koncem února budou známa jména nejlepších sportovců města Plzně za rok 2006 v kategoriích žactva a dorostu. Vyhlášení, které pod záštitou primátora pořádá Nadace sportující mládeže, dozná oproti minulým letům několika změn.

Mezi mladšími žáky se v obřadní síni radnice představí čtveřice nejlepších, která obdrží titul „Sportovní naděje z Plzně“, a dvě družstva. V kategoriích staršího žactva a dorostu bude vybráno šest, respektive osm nejúspěšnějších jednotlivců a tři resp. čtyři kolektivy. Vítězové mezi jednotlivci obdrží pohár z rukou primátora a budou mít právo pyšnit se titulem Sportovec Plzně 2006.

Novinkou je volba nejlepších sportovních akcí roku 2006 určených pro sportovce ve věku od 12 do 19 let. Cílem nadace je podpořit touto formou pořadatele významných svazových soutěží, sportovních memoriálů a pohárů. Podmínkou je, že pořadatelem musí být sportovní subjekt mající sídlo na území města Plzně a vybraná akce se odehrála na území Plzeňského kraje.

Nominace (jednotlivců, družstev i akcí) v příslušných kategoriích je třeba zaslat do 12.1. 2007 na adresu Nadace sportující mládeže, Štruncovy sady 3, 301 00 Plzeň (tel.: 377 236 696). Formuláře jsou spolu s podrobnějšími informacemi k dispozici na internetových stránkách Nadace sportující mládeže (www.nsm.cz). Vyhlášení juniorů a seniorů zajišťuje Plzeňská sportovní unie, Úslavská 75, Plzeň.

Profily všech nominovaných jednotlivců i družstev v kategoriích dětí a mládeže budou k vidění na výstavě v mázhauzu plzeňské radnice od 17. 3. do 28. 3. 2007.


Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 14.12.2006 17:590 +
 
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq