Výpravy za poznáním pokračují v Plzni 26.2. v 18 hodin v Západočeském muzeu. Na další cestopisné přednášce navštívíme společně s cestovatelem Jiřím Lindnerem:
Peru po stopách Inků.
Výpravy za poznáním pokračují v Plzni 26.2. v 18 hodin v Západočeském muzeu. Na další cestopisné přednášce navštívíme společně s cestovatelem Jiřím Lindnerem:
Peru po stopách Inků.
Vydáme se hledat stopy Inků k jezeru Titicaca, z něhož podle legend vzešli první Inkové, navštívíme jejich sídla světově proslulá, jako jsou Cuzco a Machu Picchu, ale i nedávno odkrytá v divokém pohoří Cordillera Vilcabamba, v jehož lůně další incké památky na své objevitele teprve čekají.
Podíváme se do posledního města Inků, tajemné Vilcabamby, jejíž hledání zaměstnávalo několik generací hledačů pokladů. Ocitneme se v komunitě horských indiánů Q´eros, kteří po staletí žili v odlehlých horských oblastech bez kontaktu s civilizací, proto si zachovali asi nejvíce ze starobylých obyčejů předkolumbovského věku.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Společnost VP truhlářství působí na trhu od roku 2003. Vyrábíme podle požadavku zákazníka včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí je profesionální přístup – návštěva klienta kdekoliv v Plzeňském kraji.