• Image K F
  • Před 21 roky
  • Krimi

Vyzval soka v potyčce a skončil v nemocnici

V druhé polovině května okolo půl druhé v noci došlo v restauraci v Manětínské ulici ke slovní rozepři mezi dvaadvacetiletým Plzeňanem a jedním z hostů.

obrázek: Vyzval soka v potyčce a skončil v nemocnici
V druhé polovině května okolo půl druhé v noci došlo v restauraci v Manětínské ulici ke slovní rozepři mezi dvaadvacetiletým Plzeňanem a jedním z hostů. Patrně se hádka stupňovala a tak mladík vyzval svého soka, aby s ním šel ven. Ten souhlasil a oba vyšli ven. Došlo k fyzickému ataku. Mladík zřejmě nepočítal s tím, že jeho soupeři přijde na pomoc další host restaurace. Skončil podle policejní mluvčí Michaely Altmannové se zlomeninou nosních kostí v péči lékařů. Policisté prošetřovali okolnosti celého incidentu a výsledkem jsou dvě usnesení o zahájení trestního stíhání. Obvinění z trestného činu výtržnictví a pokus ublížení na zdraví čelí třicetiletý muž z jihu Plzeňska a o dva roky starší muž z Domažlicka. V šetření případu policisté pokračují.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články