KLATOVY - Včera kolem třetí hodiny ráno vnikl neznámý pachatel po vyražení vstupních dveří do Benzinové čerpací stanice v obci Chudenín na Klatovsku.
KLATOVY - Včera kolem třetí hodiny ráno vnikl neznámý pachatel po vyražení vstupních dveří do Benzinové čerpací stanice v obci Chudenín na Klatovsku. Vyrazil dveře do kanceláře vedoucího , ze které odcizil do zdi zabudovaný ocelový trezor s finanční hotovostí, dále blíže nezjištěné množství cigaret a dálničních známek. Svým jednáním způsobil škodu ve výši 750 tisíc korun. Po pachateli policisté pátrají.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Od roku 2001 působíme na realitním trhu především v Plzni a celém Plzeňském kraji. Díky našim zkušenostem a kontaktům jsme schopni prodat či pronajmout Vaši nemovitost po celé ČR.