Z nosiče zmizelo kolo za dvacet tisíc

Policisté z obvodního oddělení Plzeň - Slovany šetří krádež kola. Během pěti minut přišel 45letý Plzeňan o horské kolo v Sudové ulici. Kolem deváté ráno vynesl bycikl ven a zasadil ho do střešního nosiče na vůz Ford Mondeo. Odešel do domu pro druhé kolo a když se během chvíle vrátil, byl nosič prázd...

obrázek: Z nosiče zmizelo kolo za dvacet tisíc
Policisté z obvodního oddělení Plzeň - Slovany šetří krádež kola. Během pěti minut přišel 45letý Plzeňan o horské kolo v Sudové ulici. Kolem deváté ráno vynesl bycikl ven a zasadil ho do střešního nosiče na vůz Ford Mondeo. Odešel do domu pro druhé kolo a když se během chvíle vrátil, byl nosič prázdný. Plzeňan se rozjel po okolí jestli někoho s kolem neuvidí, ale nepochodil a tak vše nahlásil policistům. Zloděj si tak přišel na 20 tisíc korun. Za trestný čin krádež mu po dopadení hrozí pobyt za mřížemi až na dva roky.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články