Z plzeňské firmy ukradli kola, policie už je má

Ze zaměstnanecké kolárny odcizili dvě jízdní kola. Nedojeli ovšem daleko. Policisté zloděje zadrželi a umístili na policejní celu.

weby uniweb

Policejní komisař zahájil trestní stíhání pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Obviněnými jsou dva muži z Plzně, kdy jeden z nich je cizinec, který se zdržuje v Plzni. Tito muži se v uplynulém týdnu vloupali do zaměstnanecké kolárny jedné plzeňské firmy a odcizili dvě dámská jízdní kola v celkové hodnotě přes 20 tisíc korun. Nedojeli ovšem daleko. Díky skvělé spolupráci kriminalistů a policistů z obvodního oddělení Plzeň Bory, se na základě výborné osobní a místní znalosti podařilo zloděje chvíli po činu zadržet a omezit na osobní svobodě.  

Nebyla to první krádež, kterou měla dvojice na svědomí. Oba jsou recidivisté, kteří byli již v minulosti za majetkovou trestnou činnost pravomocně odsouzeni.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí jednoho z obviněných mužů do vazby, který soudce akceptoval. Druhý je stíhaný na svobodě.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
OČKOVÁNÍ

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby