Češi loni utrácely více za léky. V roce 2001 nechaly v lékárnách 44 miliard korun, tedy o 15 procent více než předloni.
Češi loni utrácely více za léky. V roce 2001 nechaly v lékárnách 44 miliard korun, tedy o 15 procent více než předloni. Přitom denní spotřeba léčiv klesla o šest procent. Domácí produkce se na celkové sumě podílela pouze 18procenty, většina léků byla dovezena z jiných zemí.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.