Za léky utrácíme stále více

Češi loni utrácely více za léky. V roce 2001 nechaly v lékárnách 44 miliard korun, tedy o 15 procent více než předloni.

obrázek: Za léky utrácíme stále více
Češi loni utrácely více za léky. V roce 2001 nechaly v lékárnách 44 miliard korun, tedy o 15 procent více než předloni. Přitom denní spotřeba léčiv klesla o šest procent. Domácí produkce se na celkové sumě podílela pouze 18procenty, většina léků byla dovezena z jiných zemí.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články