V hladovce, kterou začal v úterý držet Tomáš Zámečník za odstoupení náměstkyně karlovarského primátora pro kulturu Moniky Makkiehové (ODS), stále pokračuje.
V hladovce, kterou začal v úterý držet Tomáš Zámečník za odstoupení náměstkyně karlovarského primátora pro kulturu Moniky Makkiehové (ODS), stále pokračuje. Zatím se prý cítí dobře, ale má stále moc veliký hlad. Zámečník se vzdal jakéhokoli jídla a požívá pouze vodu a minerálky. Jak už dříve uvedl, hladovku ukončí s odstoupením Makkiehové z funkce a nebo kvůli zdravotním potížím. Makkiehová odstoupit z funkce odmítla s tím, že Zámečník měl držet hladovku před dvěma lety, kdy vznikla v karlovarském městském divadle účetní ztráta dva milióny korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a vybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.