Závod na Žďár vyhrál Stošek v rekordu a bere prémii

Ve 13 hodin na Nový rok se na startovní čáru u firmy Eko Komíny v Rokycanech postavila šedesátka sportovců, čítající cyklisty a běžce.

SEO UNIWEB

Po startu rozjel rychlé tempo Martin Stošek a již před nájezdem do lesa měl náskok před Janem Rajchartem a juniorem Štěpánem Krulou. Martin Stošek si neohroženě dojel pro vítězství. Jak sám uvedl:,, Na Silvestra jsem si trať zkusil na ostro a
věřil jsem si. Před cílem jsem ještě mírně zvolnil, když jsem zjistil, že mám dostatečný náskok a rekord mu již neunikne. Nechtěl jsem si nenasadit laťku moc vysoko vzhledem k dalším ročníkům." Dosavadní rekord Jana Rajcharta 13:33 zlepšil Stošek na neuvěřitelných 12:54 o skvělých 39 s. Zaslouženě si tak vyjel krásnou novoroční prémii 10 000 Kč. Druhé místo uhájil Jan Rajchart v čase 15:13, třetí byl junior Štěpán Krula za 16:04.

Z běžců byl nejrychlejší Milan Hochmut v čase 18:53 před Janem Šnebergrem 19.09 a Romanem Bonkem 19.46. V ženách zvítězila Simona Spěšná MS Bike Academy a nejlepším žákem byl Lukáš Krýsl MS Bike Academy. "Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme všem divákům za skvělou atmosféru a do nového roku přejeme pevné zdraví a štěstí," říká organizátor Zdeněk Rubáš

Výsledky:

cyklisté
1. Stošek Martin Vitalo Future 12:54 2. Rajchart Jan Ethic Sport Znojmo 15.13 3. Krula Štěpán MS Bike Academy 16:04 4. Vít Martin Radyně Bike 16:27 5. Spěšný Milan MS Bike Plzeň 16:31 6. Rubáš Matouš Roman Kreuziger cycling Academy 16.32 7. Vlas Jakub MS Bike Academy 16:56 8. Janáček Radek MS Bike Academy 17:06 9. Krýsl Lukáš MS Bike Academy 17:17 (1. Místo U15) 10. Barth Matej MS Bike Academy 18.13 11. Spěšná Simona MS Bike Academy 18.37 (1. Místo ženy) 12. Rubáš Zdeněk AC
SPARTA PRAHA 18.49 13. Řezník Šimon Kovo Praha 19:28 14. Horáček Patrik 19.43 15. Foltýnová Adéla MS Bike Academy 20.17 (2.žena) 16.Král Jan MS Bike Academy 21.03 (2.místo U15) 17.Jedličková Nela MS Bike Academy 21.07 18.Čermák Rostislav Author team Stupno 19.Králová Julie MS Bike Academy 21:33 20. Dobiš Richard Rodo team 21.33 21. Ryba Jan AC SPARTA PRAHA 22:12 22.Vítková Sára Bike Touškov23:30 23.Menza Martin Forest gump team 24.34 24.Babka Karel Author team Stupno 24.57 25. Roll Jakub 24.59 26.Konopová Jana Author team Stupno 27.47

Běžci:
1. Hochmut Milan Gril Míšov 18.53 2. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 19.09 3. Bonk Roman Sporting Příbram 19.46 4.Rosol Jiří Loko Beroun 20.04 5. Minařík Petr SKP Rokycany 20:09 6.Krs Jan 321 start 20:29 7.Paur Ondřej Mondraker 20.33 8. Brož Martin Rokycany 21.09 9.Moudrý Ondra 321 Start 22.33 10.Groh Zdeněk Author team Stupno 23.02 11.Turek Jiří Chaloupky 23.35 12.Kubeš Jiří Loko Zdice 23.48 13.Rejzek Jiří AC Falcon Rokycany 14.Vyleta Radek CK Kramolín 24.34 15.Rejzek Jiří ml. AC Falcon Rokycany 25.24 16.Šturmová Barbora Foresgump team 25.40 17.Edelman Filip Vegan Fighter Rokycany 26.50 18.Černohous Vít Rokycany 27.14 19.Sloup Jakub Osek 27.14 20.Brabec Miloslav Rokycany 28.25 21.Grohová Lucie jn. Author Team Stupno 28.45 22.Stibalová Petra 28.50 23.Grohová Lucie Author team Stupno 29.25 24. Hudečková Lenka Plzeň 31.58
25.Rozálie Rubášová Rokycany 32.07 26.Vacková Hana 39.44

Mimo soutěž Nicole Marešová se psem TJ Sokol Hostičky 20.46

Fotogalerie
weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
LEM

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb