Ze sběrných surovin ukradli 400 kg oceli

V těchto dnech se na policisty se obrátil 28letý muž a oznámil, že z objektu plzeňských sběrných surovin se během víkendu ztratilo 400 kilogramů nerez oceli.

obrázek: Ze sběrných surovin ukradli 400 kg oceli
V těchto dnech se na policisty se obrátil 28letý muž a oznámil, že z objektu plzeňských sběrných surovin se během víkendu ztratilo 400 kilogramů nerez oceli. Jak uvedla Michaela Altamannová z městského policejního ředitelství, zatím neznámý pachatel u dvou zaparkovaných nákladních vozů povolil výpustní šrouby nádrží a odčerpal celkem 210 litrů nafty a 20 litrů hydraulického oleje. Po pachateli trestného činu krádeže, která byla vyčíslena na bezmála 20 tisíc korun, nyní policisté pátrají.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články