Svůj vůz značky Peugeot 405 nenašla v Plzni ve Smetanových sadech u hotelu Slovan čtyřicetiletá žena, která má své trvalé bydliště nahlášené na severu Plzeňska.
Svůj vůz značky Peugeot 405 nenašla v Plzni ve Smetanových sadech u hotelu Slovan čtyřicetiletá žena, která má své trvalé bydliště nahlášené na severu Plzeňska. Proto se obrátila na policisty z obvodního oddělení Plzeň - střed a oznámila, že jí někdo automobil ukradl. Během několika okamžiků vyšlo najevo, že svůj vůz na místě nemohla najít proto, že zaparkovala jinde. Peugeot se kolem devatenácté hodiny našel zaparkovaný a bez jakéhokoliv poškození v Kopeckého sadech před Měšťanskou besedou. Případ policisté odloží, neboť nedošlo ke spáchání žádného trestného činu ani přestupku.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabídka ofsetového a digitálního tisku do formátů B0. Zajištění služeb DTP a CTP studia. Výroba a prodej katalogů, knih, brožur, formulářů, tiskopisů. Dále také nabízíme výrobu časopisů, cenin, cenných papírů, speciálních tiskovin a hospodářských i účetních tiskopisů.