V pondělí přišli na obvodní oddělení Plzeň - Bory nahlásit krádež tři majitelé garáží z ulice Edvarda Beneše v Plzni. Pachatel odstranil ze dveří první garáže visací zámek. Potom vylezl na střechu, odkud vnikl dovnitř. Vybral si čtyři zimní pneumatiky, ponechal otevřená vrata a odešel. Druhá vykrade...