Sto padesát kilo srnčího masa si z objektu skladu v Plzni - Liticích odnesl pachatel, který se v noci ze soboty na neděli vloupal dovnitř.
Sto padesát kilo srnčího masa si z objektu skladu v Plzni - Liticích odnesl pachatel, který se v noci ze soboty na neděli vloupal dovnitř. Zloděj zničil petlici vchodových dveří a z mrazáku odnesl zvěřinu za 30 tisíc korun. Případ policisté z obvodního oddělení Plzeň - Bory kvalifikovali jako trestný čin krádeže a po pachateli pátrají.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Realitní kancelář působí v oblasti prodej, pronájem, výkup a financování nemovitostí. Nabízí byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kancelářské a komerční objekty v Plzeňském a Karlovarském kraji. Zajišťujeme pojištění a správu nemovitosti. Působíme od roku 1999, jsme členy ARK ČR a EKRK.