Zloděj se vydal na úřad

V obci Ždírec na jižním Plzeňsku se neznámý pachatel pravděpodobně v noci na sobotu vloupal do budovy obecního úřadu. Dovnitř se zloděj dostal po vypáčení okna.

obrázek: Zloděj se vydal na úřad
V obci Ždírec na jižním Plzeňsku se neznámý pachatel pravděpodobně v noci na sobotu vloupal do budovy obecního úřadu. Dovnitř se zloděj dostal po vypáčení okna. Prohledal všechny místnosti, vysypal obsah zásuvek na zem a z kanceláře účetní se po vysazení dveří vloupal do příručního skladu. Ve skladu pak ze zdi vyboural peněžní dvouplášťový trezor, ve kterém bylo uloženo bezmála 28 tisíc korun na hotovosti a 20 ks jenorázových známek na odvoz odpadu. Celková škoda byla vyčíslena na 61 tisíc korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články