Přesto, že je sklad jedné plzeňské firmy elektronicky střežen a uzamčen speciálním bezpečnostním zámkem, během dvou měsíců se odtud neznámému pachateli podařilo odcizit zboží za téměř sto tisíc korun.
Přesto, že je sklad jedné plzeňské firmy elektronicky střežen a uzamčen speciálním bezpečnostním zámkem, během dvou měsíců se odtud neznámému pachateli podařilo odcizit zboží za téměř sto tisíc korun. Zloděj je zřejmě milovník výpočetní techniky a tak si odnesl čtyři kusy počítačů, tři monitory, tři notebooky a jeden osobní počítač. Plzeňští policisté na místě zajistili maximální počet stop a ve vyšetřování případu pokračují
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabídka ofsetového a digitálního tisku do formátů B0. Zajištění služeb DTP a CTP studia. Výroba a prodej katalogů, knih, brožur, formulářů, tiskopisů. Dále také nabízíme výrobu časopisů, cenin, cenných papírů, speciálních tiskovin a hospodářských i účetních tiskopisů.