Zloděje z prodejny u Úněšova vyčmuchal pes Miky

Muž v prodejně odcizil finanční hotovost, výherní losy a hlavně větší množství cigaret. Při svém útěku před policisty, kteří ho vyrušili, se zbavil odcizeného zboží a v jeho úkrytu ho našel policejní pes Miky.


Policisté z obvodního oddělní Úněšov přijali dne 18. června letošního roku před půl čtvrtou ranní oznámení od operátorky bezpečnostní služby o napadení objektu prodejny v menší obci nedaleko Úněšova na severním Plzeňsku. Policisté při příjezdu na místo viděli, že u prodejny jsou poškozené vstupní dveře a ze zadní části budovy slyšeli hluk. Zde spatřili muže, který odhodil na zem větší pytel a začal utíkat pryč do přilehlých zahrad. Z důvodu pátrání po možné osobě pachatele byl na místo události přivolán policejní psovod. Služební pes Miky po chvíli avizoval přítomnost podezřelé osoby, která se ukrývala v jedné ze zahrad vedle králíkárny. Policisté na místě podezřelého muže zadrželi a převezli ho na policejní služebnu k provedení dalších úkonů.

Policejní komisař z územního odboru Plzeň – venkov zahájil trestní stíhání 34letého muže jako obviněného ze spáchání přečinu krádeže a podal podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby.

foto: pčr

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq