Zneužily kartu

Od konce měsíce července letošního roku pátrali policisté v Klatovech po pachateli...

obrázek: Zneužily kartu
KLATOVY - Od konce měsíce července letošního roku pátrali policisté v Klatovech po pachateli, který se v Klatovské ulici v Nýrsku zmocnil platební karty majitele z okresu Plzeň - jih a provedl z ní i neoprávněný výběr ve výši deset tisíc korun.Nyní se policistům podařilo zjistit, že platební kartu s peněženkou nalezla čtyřiašedesátiletá žena z Nýrska, kartu si ponechala a další,dvaadvacetiletá žena ze Sušicka kartu zneužila a použila k výběru zmíněné hotovosti. Vyšetřování případu ještě neskončilo.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články