Před pondělní půl osmou večer vyrazila hlídka plzeňské městské policie pověřit přijaté oznámení do Sadů Pětatřicátníků. V tramvajovém kolejišti tu měl ležet mladý muž. Když dorazili strážníci na místo, našli ho už sedět na lavičce u autobusové zastávky. Byl zraněný, obě ruce měl od krve a nad okem t...