Zraněný muž ležel v kolejišti, nadýchal přes 4 promile

Před pondělní půl osmou večer vyrazila hlídka plzeňské městské policie pověřit přijaté oznámení do Sadů Pětatřicátníků. V tramvajovém kolejišti tu měl ležet mladý muž. Když dorazili strážníci na místo, našli ho už sedět na lavičce u autobusové zastávky. Byl zraněný, obě ruce měl od krve a nad okem t...

obrázek: Zraněný muž ležel v kolejišti, nadýchal přes 4 promile
Před pondělní půl osmou večer vyrazila hlídka plzeňské městské policie pověřit přijaté oznámení do Sadů Pětatřicátníků. V tramvajovém kolejišti tu měl ležet mladý muž. Když dorazili strážníci na místo, našli ho už sedět na lavičce u autobusové zastávky. Byl zraněný, obě ruce měl od krve a nad okem tržnou ránou. Jak ke zranění přišel, si nepamatoval a ani to, že by se pohyboval v tramvajovém kolejišti. Při následné dechové zkoušce muž nadýchal 4,05 promile alkoholu. Přivolaný personál ZZS rozhodl o jeho na chirurgické oddělení – Mulačovy nemocnice.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články