Zvýhodněné startovné na Cyklomaraton AIMTEC Open Race ještě v pátek

Pátkem končí možnost přihlásit se za zvýhodněné startovné na AIMTEC Open Race - Cyklomaraton Plzeň-BRNO*-Plzeň. Už jsi přihlášený? Každý, kdo to stihne včas, dostane v rámci startovního balíčku sportovní batoh!


AIMTEC Open Race, který odstartuje v sobotu 11. června, dává na vědomí, že uzávěrka přihlášek za 400 Kč s batohem je v pátek 27.5.! Potom se zvýší na 500 Kč, a to bez dárku.

Přihlášky http://www.aarcha.cz/#ticketprice 

AIMTEC Open Race se letos nově jede na nových tratích 60 a 35 kilometrů!

AIMTEC Open Race
 CYKLOMARATON Plzeň–BRNO*–Plzeň
Sport i zábava pro celou rodinu.
Akce se koná pod záštitou náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládež, sport pana Jiřího Stručka a primátora města Plzně pana Martina Zrzaveckého.
 
Po sedmi ročnících AIMTEC Open Race jsme se v letošním roce rozhodli zcela změnit obě trasy cyklomaratonu. Opustili jsme oblast severního Plzeňska. Letos vás 11. června zavedeme do Přírodního parku Horní Berounka a Přírodního parku Radeč. Nejvyšším bodem závodu je kopec Brno (718 m.n.m.), který je zároveň druhým nejvyšším místem Křivoklátské vrchoviny.

*BRNO (718 m. n. m.) je druhý nejvyšší vrchol hřebene Radče. Leží v Přírodním parku Radeč.

CYKLOMARATON Plzeň – BRNO* – Plzeň

Z Plzně vyrazíme údolím Berounky až do míst, kde se do ní vlévá řeka Klabava a dále podél Korečnického potoka budeme stoupat na hlavní hřeben Radče, na kterém se nachází nejvyšší kóta závodu (vrchol Brno*). Pořád v terénu po lesních cestách a pěšinách, korytem potoka s několika brody, žádná silnice a kolem tebe příroda, kterou bys nerozpoznal od té šumavské. První půlka okruhu prověří tvé fyzické síly, času na odpočinek moc nebude. V závěrečném stoupání si hrábneš na dno, ale výhled do krajiny a následné sjezdy tě vrátí zpět do hry. Z vrcholu Brna pak trasa převážně klesá a přes Březinu a Osek dojedeme do oblasti Kokotských rybníků. Okolo Čertova kamene sjedeme do údolí řeky Klabavy. Zpět do Plzně se vrátíme přes Novou Huť a Přírodní rezervaci Zábělá. Ti z vás, co si netroufnou pokořit nejvyšší bod závodu, mají možnost u ústí Korečnického potoka stoupat přímo na Kokotsko (501 m.n.m.), kde se obě trasy setkají. Vybrat si tedy můžeme ze dvou tras v délce 35 a 60 km.

Pro děti budou připraveny DĚTSKÉ ZÁVODY na nenáročném okruhu v délkách od 1 km do 3 km na louce U sv. Jiří. Startovat se může už i na odrážedle!

Nechceš závodit? Přijel jsi jako doprovod? Tak si zkrať čekání RODINNÝM VÝLETEM na nedalekou Rozhlednu Chlum. Na kole, koloběžce nebo jen tak pěšky s celou rodinou. Vstupné na rozhlednu je pro všechny registrované účastníky ZDARMA, pro prvních 200 zaregistrovaných dětí je navíc po absolvování výstupu na Chlum v cíli U sv. Jiří připravený  dárek v podobě sportovního batohu.

Na louce U sv. Jiří bude připraven bohatý ZÁBAVNÝ PROGRAM jako třeba Decathlon expo zóna s možností si vyzkoušet sportovní vybavení, autogramiáda Martina Straky a hráčů HC ŠKODA Plzeň, horolezecká stěna s výškou 8 metrů, skákací hrad a trampolína, jízda v terénní buggati, bezpečná zóna Besip, jízda zručnosti, tombola o horské kolo a další sportovní ceny, servis kol pro startující, hasičské soutěže, hlídací zóna. Parkování je na louce zdarma a nebude chybět ani občerstvení a muzika.

Radeč se už těší na obtisk tvýho pláště. Troufneš si na to? Klikni na www.aarcha.cz a přihlas se ještě teď!
http://www.aarcha.cz/
https://www.facebook.com/AimtecOpenRace/


weby uniweb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
clio auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb