Atletka Píchalová z AK ŠKODA Plzeň zlatá po nádherném souboji na MČR v atletice ve vícebojích

Žákyně Barbara Píchalová potvrdila roli favoritky a získala svoji první mistrovskou medaili po nádherném vícebojařském souboji, kdy se několikrát během závodu měnilo průběžné první místo mezi Barbarou a její největší rivalkou z pražské Dukly Eliškou Semeckou

Barbara nakonec zvítězila o pouhých 18 bodů ve výborném výkonu 3250 bodů. Ten ji posunul na 4. místo historických tabulek mistrovství této věkové kategorie a znamená i další vylepšení krajského rekordu, který od začátku letošního roku vylepšila už o neuvěřitelných 454 bodů. Dalším úspěchem skončil i víceboj juniorek, kde Denisa Majerová skončila těsně pod stupni vítězů a veze si domů čtvrtou pozici. Navíc individuální výkon ve výšce, který předvedla - 175 cm, znamenal posun na první příčku průběžných republikových tabulek. Do elitní osmičky mistrovství v královské disciplíně desetiboji se dokázal probít i David Černý. Všem moc a moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.