Auto Plzeň

Nové Subaru XV v Plzni

Subaru představilo novou generaci modelu XV. Pro evropské trhy jde o velmi důležitý vůz - je to první model postavený na zcela nové platformě japonské značky, která měla premiéru v nové Impreze.

5

Dnes

Suzuki se stalo součástí týmu na vývoj lunárního vozidla

Suzuki uzavřelo partnerství s vesmírným výzkumným týmem Hakuto a bude se podílet na vývoji lunárního vozidla.

5

Včera

Inovativní řešení od Nissanu, které urychlí integraci autonomního řízení

Jen několik týdnů po předvedení pokročilé technologie autonomního řízení na veřejných silnicích v Evropě má automobilka Nissan premiéru na největším evropském digitálním veletrhu CeBIT. Představí zde inovace, které přinesou revoluci v budoucnosti automobilového průmyslu.

3

Před 5 dny

Suzuki Swift na ženevském autosalonu

Charakteristická DNA vozu Swift se prezentuje ve zcela novém designu evropského střihu, lehká konstrukce stojí za sportovními jízdními vlastnostmi a nejmodernější bezpečnostní technologie staví nový Swift na vrchol segmentu.

5

Před 6 dny

KODIAQ získal ocenění Auto roku 2017 v ČR

Již potřetí v řadě získala ŠKODA AUTO prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let, kdy se titulu dočkaly vozy ŠKODA FABIA (2015) a ŠKODA SUPERB (2016). Letošní ročník opanovala ŠKODA KODIAQ, která odstartovala největší SUV ofenzívu v dějinách mladoboleslavské automobilky.

5

Před týdnem

Skvosty s vůní benzínu míří do depa. Chystá se přehlídka historických i současných automobilů

Zatímco v Ženevě je právě v těchto dnech v plném proudu největší světový autosalon, Plzeň nechce zůstat pozadu.

2 4

Před týdnem

V Plzni odstartovala registrace do kampaně DO PRÁCE NA KOLE

V Plzni, podobně jako v dalších 32 městech, odstartovala registrace do soutěže Do práce na kole. Cílem kampaně je hravou formou přivést Plzeňany k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Stačí jen vytvořit týmy o 2-5 lidech a během celého května pak co nejčastěji jezdit do práce či do školy „na vlastní pohon“. Do soutěže se kromě cyklistů mohou zapojit také běžci, chodci, vozíčkáři a jezdit se bude i na koloběžk

3

Před týdnem

Nejlepší únor všech dob pro společnost ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO v roce 2017 pokračuje v růstovém kurzu. Automobilka celosvětově dodala v únoru svým zákazníkům 81 200 vozů, což je o 3,1 % více než ve stejném období minulého roku. Jednalo se tak o nejlepší únor v historii společnosti.

4

Před 2 týdny

Jeep Compass: nedostižné schopnosti 4x4, prvotřídní jízdní dynamika

Jeep® Compass kombinuje uživatelsky vstřícné technologie a řadu aktivních asistenčních systémů s legendárními schopnostmi v terénu Jeep a vysoce moderním designem.

3

Před 2 týdny

Nový pick-up Isuzu

D-MAX spojuje to nejlepší z užitkového a osobního vozu. Pick-up je všestranný: robustní a silný, přitom stylový a pohodlný. S třemi verzemi kabin nabízí četné možnosti využití, firemní i soukromé. Do Plzně přijíždí ve faceliftované verzi 2017 s novým motorem.

1

Před 3 týdny

ŠKODA na autosalonu v Ženevě

Na 87. Mezinárodním autosalonu v Ženevě (7. – 19. března 2017) představuje ŠKODA hned několik světových a výstavních premiér.

3

Před 3 týdny

LAND ROVER ZA 909 577 KČ

Parádní výbava, sleva až 148 104 Kč, to je akce na Discovery Sport a Evoque v autosalonu Dajbych.

1

Před 3 týdny

Nissan X-Trail 4Dogs: dokonalý vůz pro rodinné výlety se psím miláčkem

Nissan vytvořil koncept ideálního rodinného crossoveru vhodného pro přepravu psů.

2

Před 3 týdny

JAGUAR: POHON 4X4 ZDARMA

Jaguar zabírá ... na okolí i na všechna kola. Do konce března dokonce AWD zadarmo – pro všechny modely. Sjednejte si zkušební jízdu v autosalonu Dajbych.

0

Před 3 týdny
chat Brejcha