Auto Hledáte aktuální informace o Plzni a Plzeňském kraji? Nabízíme denní zpravodajství, adresář firem, kalendář akcí a mnohem více. Plzeň a Plzeňský kraj aktuálně !

Nissan Navara Trek-1°: světová premiéra limitované série

Zbrusu nová, speciální verze modelu Nissan Navara představena na bruselském autosalonu.

2

Včera

JAGUAR: POHON 4X4 ZDARMA

Jaguar zabírá ... na okolí i na všechna kola. Do konce března dokonce AWD zadarmo – pro všechny modely. Sjednejte si zkušební jízdu v autosalonu Dajbych.

0

Včera

Vstříc novým dobrodružstvím se Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň.

0

Před 4 dny

ŠKODA KODIAQ se uchází o zápis do Guinnessovy knihy rekordů

ŠKODA KODIAQ je opět v centru pozornosti. Nové SUV značky se uchází o zápis v následujícím vydání Guinnessovy knihy rekordů. Včera vyrobil profesionální bublinář Matěj Kodeš ve Vzdělávacím centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi bublinu, do které se vešel jeden vůz ŠKODA KODIAQ a 275 učnů Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO. Úspěšný pokus o světový rekord proběhl za účasti široké veřejnosti a médií.

5

Před 5 dny

MINI se předvedl na Rally Dakar 2017

Všechny tři vozy MINI John Cooper Works Rally dokončily svůj první Dakar.

3

Před 6 dny

Fotky ze světové premiéry modernizovaného modelu ŠKODA OCTAVIA

Premiéra proběhla za účasti zhruba 80 zástupců mezinárodních médii v Semper Depot ve Vídni.

4

Před týdnem

Sledujte světovou premiéra vozů ŠKODA OCTAVIA živě online

Světová premiéra přepracovaných modelů ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA OCTAVIA RS bude přenášena živě na internetu 10. ledna 2017 od 18.30 hodin. Akce proběhne ve vídeňském Semper Depot.

5

Před 2 týdny

Špičková technologie od Nissanu: Seamless Autonomous Mobility

S tím, jak se zlepšuje úroveň umělé inteligence, jsou vozidla chytřejší, ovladatelnější a dokážou se lépe rozhodovat v celé řadě dopravních situací. Stále jsme ale nedosáhli stavu, kdy vozidla správně rozhodnou v každé situaci, případně že správně a přesně zareagují na nepředvídatelný podnět. V tom také tkví jedna z překážek na cestě k budoucí plně autonomní jízdě. Řešením je technologie „Seamless Autonomous Mobility“ (Dokonalá autonomní mobilita) nebo zkráceně SAM.

3

Před 2 týdny

ŠKODA OCTAVIA SCOUT: Velký dobrodruh s novou technikou

Výrazná modernizace rodiny vozů ŠKODA OCTAVIA pokračuje. Po liftbacku, kombi a nejrychlejší variantě tohoto modelu, vozu ŠKODA OCTAVIA RS, přichází s řadou technických a výbavových novinek i nejvšestrannější člen rodiny. Modernizovaná ŠKODA OCTAVIA SCOUT je v nabídce se třemi motory a nejmodernější technikou pohonu všech kol s elektronicky řízenou lamelovou spojkou. Se svou světlou výškou, která je v porovnání s modelem ŠKODA OCTAVIA COMBI o 30 mm zvýšená, zvládá tento kompaktní pětidveřový vůz

3

Před 3 týdny

Vozy PEUGEOT 3008DKR jsou připravené k akci pro DAKAR 2017

Dakaru 2017 dnes startuje v Asunciónu, Paraguay. Team Peugeot Total připraven zopakovat triumf, který v této soutěži dosáhl v roce 2016. Stéphane Peterhansel, Carlos Sainz, Cyril Despres, Sébastiena Loeba se svými spolujezdci už se nemohou dočkat nastartování svých zbrusu nových vozů PEUGEOT 3008DKR. Čeká na ně celková vzdálenost 9000 km a potenciálně jeden z dosud nejtěžších Dakarů.

14

Před 3 týdny

Do Nového roku a nejen dnes, ale celých 365 dní ...

Přejeme, aby jste byli zdraví, měli štěstí, peníze, pohodu v zaměstnání i v rodině.

1 5

Před 3 týdny

PF 2017

Hodně štěstí a pevného zdraví v novém roce 2017 ¦

1

Před 4 týdny

S koncem roku bude v Evropě v provozu již 400 bezemisních vozů Hyundai na vodíkový pohon

Automobilka Hyundai Motor předala další z modelů ix35 Fuel Cell s vodíkovým pohonem společnosti Fuel Cell and Hydrogen Joint Undertaking (FCH JU). Organizace podporovaná Evropskou komisí se zabývá výzkumem a zaváděním vodíkových technologií do běžné praxe. Během následujících čtyř let bude organizace dodaný model ix35 Fuel Cell představovat při nejrůznějších příležitostech zástupcům společností i veřejnosti v celé Evropě.

4

Před 4 týdny

JAGUAR O PŮL MILIONU LEVNĚJI

Udělejte si radost ještě před Vánoci! A k tomu výhodně. V prosinci máme slevy na Land Rovery a Jaguary až přes půl milionu...

1

Před měsícem
chat_Němec