Auto Plzeň

Líbí se vám vozy Suzuki? Přijďte se svézt v Plzni!

Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

11

Před 5 dny

ŠKODA prodeji v dubnu potvrdila rekordní úroveň loňského roku

Vozy značky ŠKODA se i nadále těší velké celosvětové oblibě. Česká automobilka dodala v dubnu svým zákazníkům 97 300 vozů a potvrdila tak rekordní úroveň stejného měsíce minulého roku (duben 2016: 97 200). Zejména ve střední (+13,7 %) a východní Evropě (+11,4 %) značka v dubnu výrazně posilovala. Další růstové impulsy si ŠKODA slibuje od nového kompaktního SUV ŠKODA KAROQ. Nový model bude mít světovou premiéru 18. května ve Stockholmu.

6

Před týdnem

Trabantklub slaví v neděli v depu padesáté narozeniny

V neděli 14. 5. oslaví pzeňský Trabantklub 50 let klubu. K tomuto výročí bude v 15:30 vyrážet z DEPO2015 na Spanilou jízdu Plzní.

2 4

Před týdnem

Povinné ručení - proč jej platím?

Každý majitel motorového vozidla to zná, pravidelně totiž musí toto povinné ručení platit. K čemu ale slouží a co to vlastně je? V první řadě se jedná o smluvní pojištění odpovědnosti, které je zákonem povinné, a vztahuje se skutečně na všechny. Toto povinné ručení má jasný cíl, a to ochranu zdraví a majetku třetích osob, kterým může být způsobena škoda právě provozováním motorového vozidla. Povinné ručení se ale vztahuje také na vozidla, která jsou pouze odstavena na pozemních komunikacích.

1

Před týdnem

První ostré testy okruhového speciálu Hyundai i30 TCR

Speciál automobilky Hyundai pro okruhové závody s označením i30 TCR má za sebou první ostré testy přímo na trati. Inženýři a jezdci z oddělení Customer Racing týmu Hyundai testovali nový model na okruhu Motorland Aragon ve Španělsku. Tři dny ostrých jízd poskytly vývojářům cenné informace o chování a připravenosti vozu.

5

Před týdnem

ŠKODA RAPID SPACEBACK – Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský

ŠKODA RAPID SPACEBACK spojuje praktické přednosti všech modelů značky ŠKODA s karoserií hatchback v nižší střední třídě.

4

Před týdnem

Z továrny v maďarské Ostřihomi vyjely už 3 miliony vozů Suzuki

3 miliony automobilů Suzuki vyrobených během 26 let. Magyar Suzuki Corporation pokořila další metu a dokazuje, že je důležitým hráčem nejen v rámci maďarského průmyslu, ale v celosvětovém měřítku. Automobily Suzuki vyráběné v Maďarsku se z továrny v Ostřihomi vyvážejí do více než 100 zemí celého světa.

10

Před 2 týdny

Ještě osobitější nový Renault Captur

Nový Renault Captur bude představen českým zákazníkům v červnu letošního roku. První vozy k testům budou koncem května.

5

Před 3 týdny

Kvalita pohonných hmot se mírně zhoršila, ale v Plzeňském kraji je vše v pořádku

Česká obchodní inspekce při pravidelné kontrole jakosti pohonných hmot v měsíci březnu zaznamenala mírné zhoršení.

3

Před 3 týdny

Miliontý vůz SUPERB a čtvrtmiliontý vůz jeho třetí generace

ŠKODA AUTO vyrobila miliontý SUPERB. Jubilejní vůz, liftback ve vrcholné výbavě Laurin & Klement, sjel z linky v závodě ve východočeských Kvasinách.

2

Před 3 týdny

Klatovsko patří o víkendu trabantům

V autokempu v Běšinech se koná až do pondělka sraz k 50. výročí založení plzeňského Trabant klubu.

2

Před 3 týdny

Toyota zahájí v Číně testování modelu Mirai na palivové články

Společnost Toyota Motor Corporation letos v říjnu odešle do Číny dva vozy Mirai na palivové články (FCV) k poloprovoznímu testování. V souvislosti se zahájením těchto testů Toyota v rámci svého čínského výzkumného a vývojového centra TMEC vybuduje i vodíkovou čerpací stanici.

3

Před 4 týdny

Sparta Praha - Plzeň

2 : 0

3

Před měsícem

Suzuki VITARA SE: Speciální edice v Plzni!

Nová Suzuki Vitara ve speciální edici na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň.

4

Před měsícem
top style