Auto Plzeň

Kde v Plzni koupit automobil Suzuki?

Chcete si pořídit vůz Suzuki a hledáte prověřený autosalon? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

5

Před 3 dny

ŠKODA slaví 4 miliony vyrobených vozů řady FABIA a 500 000. exemplář třetí generace

ŠKODA ve čtvrtek v Mladé Boleslavi vyrobila 500 000. vůz třetí generace řady FABIA. Automobilka současně oslavila i další jubileum: je to současně také celkově čtyřmiliontá ŠKODA FABIA, která sjela z linky od svého debutu v roce 1999.

5

Před 4 dny

Plzeň chystá přehlídku historických i současných automobilů spojenou s uměním a zábavou

O víkendu 21. – 23. července 2017 uvítá plzeňské DEPO2015 návštěvníky unikátní a jedinečné sbírky automobilových skvostů.

0

Před 5 dny

Peugeot v ČR v květnu zdolal pětitisícovku - nejrychleji ve svojí historii

Prodejní výsledky značky Peugeot v ČR jsou v letošním roce vynikající a velice konstantní. Ve všech z pěti uplynulých měsíců buď překročily, nebo se těsně přiblížily hranici 1 000 registrovaných vozů.

3

Před týdnem

ŠKODA dosáhla v květnu dalšího rekordních výsledků

ŠKODA v květnu zvýšila své dodávky zákazníkům o 2,4 % na 99 000 vozů (květen 2016: 96 700 vozů). Je to nejlepší květnový výsledek v historii značky.

9

Před týdnem

Jan Kanyza preferuje Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara ve speciální edici na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň. Vozte se stejným vozem jako Jan Kanyza!

2

Před týdnem

Porsche 911 je nejlepším sportovním automobilem na našem trhu

Porsche 911 je podle čtenářů motoristických časopisů a webových portálů vydavatelství Motor-Presse nejlepším sportovním automobilem na českém trhu. Rozhodlo o tom hlasování v čtenářské anketě „Best Cars – Nejlepší auta roku 2017“. Porsche 911 zvítězilo v kategorii „Sportovní auta“ ve Volbě A s 10,5 % obdržených hlasů.

5

Před 2 týdny

ŠKODA KODIAQ získala pět hvězd od Euro NCAP

ŠKODA KODIAQ dosáhla maximálního počtu 5 hvězd v hodnocení bezpečnosti organizace European New Car Assessment Programme (Euro NCAP). Nezávislé testy potvrdily, že ŠKODA KODIAQ nabízí optimální ochranu pro všechny členy posádky.

7

Před 3 týdny

Nový Renault Captur přichází na náš trh

Nejprodávanější městský crossover v Evropě v roce 2016 s 215 670 prodanými kusy, Renault CAPTUR, přináší ještě stylovější design a nové palubní technologie, přičemž si zachovává svou praktičnost.

4

Před 3 týdny

Prodej nového BMW M4 GT4 zahájen

Šéf BMW Motorsport Jens Marquardt na Nürburgringu zahájil prodej BMW M4 GT4. Oficiální premiéra během závodu 24 hodin Nürburgringu a použití jako media car během závodu. Za 169 000 eur (bez DPH) je pro zákazníky k dispozici rozsáhle testovaný a rovnou pro závodní použití připravený závodní vůz BMW M4 GT4.

3

Před 4 týdny

ŠKODA SUPERB s novou výbavou pro větší pohodlí a bezpečnost

ŠKODA rozšiřuje nabídku výbavy své vlajkové lodi na novou, vyšší úroveň. Od konce května 2017 budou vozy ŠKODA SUPERB a ŠKODA SUPERB COMBI z linky v Kvasinách sjíždět s několika novými výbavovými prvky. Jde například o služby ŠKODA Connect, automatické tísňové volání, nové Infotainment systémy, Smartlink+, ale také sedadlo řidiče s masážní funkcí nebo exteriérový Chrom paket.

2

Před 4 týdny

Líbí se vám vozy Suzuki? Přijďte se svézt v Plzni!

Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

11

Před měsícem

ŠKODA prodeji v dubnu potvrdila rekordní úroveň loňského roku

Vozy značky ŠKODA se i nadále těší velké celosvětové oblibě. Česká automobilka dodala v dubnu svým zákazníkům 97 300 vozů a potvrdila tak rekordní úroveň stejného měsíce minulého roku (duben 2016: 97 200). Zejména ve střední (+13,7 %) a východní Evropě (+11,4 %) značka v dubnu výrazně posilovala. Další růstové impulsy si ŠKODA slibuje od nového kompaktního SUV ŠKODA KAROQ. Nový model bude mít světovou premiéru 18. května ve Stockholmu.

6

Před měsícem
Konstantinky_léto_ostatní kat