Auto Plzeň

Do jakého autoservisu v Plzni zajet se škodovkou? Zkuste AUTO CB na Nepomucké!

Hledáte osvědčený autoservis specializovaný na vozy ŠKODA? Zajeďte k nám do AUTO CB. Jsme tradiční autorizovaný autoservis značek Škoda, Fiat, Fiat Professional a Alfa Romeo v Plzni.

0

Před 3 dny

Značky Toyota a Mazda vstupují do podnikové a kapitálové aliance

Společnosti Toyota Motor Corporation (Toyota) a Mazda Motor Corporation (Mazda) podepsaly smlouvu o vytvoření podnikového a kapitálového spojenectví, jehož cílem je další posílení partnerské spolupráce.

0

Před 5 dny

Z plzeňského Škodalandu odstartuje v sobotu 4. retro jízda aneb V čem jsme jezdili za socialismu

Zachovalé či renovované automobily a motocykly prodávané v ČSSR Mototechnou v období let 1948 – 1989 čeká 100 km dlouhá trasa nádhernou krajinou jižního Plzeňska a Klatovska.

5

Před týdnem

Počet dodaných vozů ŠKODA v červenci celosvětově zase vzrostl

Celosvětová poptávka po modelech značky ŠKODA dále roste: v červenci dodala značka svým zákazníkům 87 000 vozů.

3

Před týdnem

Stále pozorní, stále v bezpečí: Opel Grandland X

Nový Opel Grandland X bude mít světovou premiéru na 67. mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (dny pro veřejnost: 14. - 24. září) a krátce nato se objeví i v showroomech prodejců automobilů Opel.

10

Před týdnem

Plzeňáci získali v závodě studentských formulí 7. místo

Studentský Racing Team Pilsen ze Západočeské univerzity v Plzni se ve dnech 2.–6. srpna zúčastnil mezinárodního závodu Formula Student Czech Republic.

0

Před týdnem

ŠKODA AUTO zvýšila v prvním pololetí 2017 tržby, dodávky i provozní výsledek

ŠKODA AUTO nadále drží úspěšný kurs. V prvním pololetí roku 2017 automobilka zvýšila dodávky zákazníkům, tržby i provozní výsledek.

0

Před 2 týdny

Jaguar XJR575 byl uveden během 44vteřinového rozhovoru

Značka Jaguar představila nové XJR575 netradičním způsobem. A to prostřednictvím rozhovoru s designerem Waynem Burgessem. Toho zpovídala během jízdy

0

Před 2 týdny

Alfa Romeo Stelvio má 5 hvězdiček Euro NCAP

První SUV v historii značky Alfa Romeo dosáhlo vynikajícího výsledku a stanulo na vrcholu své kategorie v oblasti ochrany dospělých cestujících.

2

Před 4 týdny

Kulturní depo v Plzni vítá od pátku do neděle automobilové skvosty

Ve dnech 21.–23. července 2017 plní plzeňské DEPO2015 unikátní a jedinečná sbírka automobilových skvostů. Od pátku do neděle parkuje v areálu bývalého depa dopravních podniků více než stovka historických automobilů i moderních bouráků.

5

Před 4 týdny

Speciální edice Suzuki Vitara na Vás čeká i v Plzni!

Nový model Suzuki Vitara na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň ve speciální edici.

0

Před měsícem

ŠKODA KODIAQ vyhrála hodnocení německého časopisu AUTO TEST

ŠKODA KODIAQ je vítězem hodnocení časopisu AUTO TEST za rok 2017. Velké SUV dosáhlo s 676 body nejlepšího výsledku ze všech importovaných vozů, které německý odborný magazín AUTO TEST v minulých dvanácti měsících testoval.

5

Před měsícem

Suzuki je hlavním sponzorem mistrovství světa v judu v roce 2017

Prezident maďarské federace juda Dr. László Tóth oznámil, že Suzuki bude titulárním sponzorem letošního mistrovství světa v judu. Soutěž se koná na přelomu srpna a září v Budapešti. Suzuki také sportovcům poskytne osobní automobily.

0

Před měsícem

ŠKODA Design navrhl exkluzivní trofeje pro vítěze Tour de France

Trofeje pro vítěze letošní Tour de France vytvořil ŠKODA Design. Stejně jako v minulých letech, i letos navrhli odborníci z české automobilky křišťálové poháry, které 23. července pozdvihnou k nebi vítězové slavného cyklistického závodu.

0

Před měsícem
lbš manětín 2017 zprávy