Auto Plzeň

Podzimní akce: Suzuki S-Cross s palivovou kartou CCS s kreditem 15 000 Kč

Kdo si v období od 1. 9. do 31. 12. 2017* koupí v autosalonu Autoservis Nedvěd s.r.o. crossover Suzuki S-Cross, získá velmi zajímavé bonusy jako například palivovou kartu CCS s kreditem 15 000 Kč nebo kompletní sadu zimních kol!

3

Před 2 dny

KAROQ oceněn jako nejlepší designová novinka

Model ŠKODA KAROQ vyhrál ve čtenářské anketě magazínu ,auto motor und sport‘ v Německu prestižní cenu ,Autonis‘ když v konkurenci 17 soupeřů získal 28,7 % všech odevzdaných hlasů.

0

Před 3 dny

V rámci projektu ŠKODA Stromky je za každý prodaný vůz ŠKODA na území České republiky zasazen jeden strom

Mezi léty 2007 a 2017 bylo na více než 60 místech České republiky vysazeno téměř 730 000 stromků; jen letos to bude více než 88 000 sazenic

0

Před 3 dny

Úředníci ve Valašském Meziříčí budou jezdit v elektromobilu Hyundai

Zcela nový vůz Hyundai IONIQ Electric má k dispozici město Valašské Meziříčí.

1

Před týdnem

ŠKODA AUTO vítá podpis Memoranda a Akčního plánu o budoucnosti automobilového průmyslu v České republice

Vláda České republiky a Sdružení automobilového průmyslu AutoSAP chtějí trvale podporovat konkurenceschopnost českého automobilového průmyslu.

0

Před týdnem

Scriptum (lat. písmo) - nekomerčně zpřístupňuje význačné tituly českých exilových a samizdatových periodik

Pokud máte ve svém dosahu cokoli, týkající se tématu, budeme vám vděčni, když se ozvete. Miroslav Svoboda ... scriptum@exodus.cz

9

Před týdnem

Hyundai Motorsport věří ve Španělsku v návrat na špičku WRC

Hyundai Motorsport věří, že se mu ve Španělsku podaří vrátit do hry o šampionát WRC 2017. Do katalánské rallye nasadí tři posádky.

0

Před 2 týdny

Chcete koupit vůz Suzuki a hledáte prověřený autosalon v Plzni?

Přemýšlíte o tom, kde koupit vůz Suzuki v Plzni? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

4

Před 2 týdny

Vozy značky ŠKODA v soutěži ECONOMY RUN potvrdily příkladnou efektivitu a šetrnost vůči životnímu prostředí

Vítězná posádka kategorie CNG dosáhla průměrné spotřeby pouhých 2,2 kg CNG na 100 kilometrů!

0

Před 3 týdny

Sportovec Kozáčik vyměnil dres za Q7

Matúš Kozáčik je dalším z fenomenálních sportovců, kteří podlehli kouzlu vozidla Audi Q7. Fotbalový brankář plzeňské Viktorky si nový automobil převzal v uplynulém týdnu u kamarádů v Porsche Plzeň.

4

Před 3 týdny

Meziroční růst prodejů ojetých vozů ŠKODA OCTAVIA G-TEC o více než 300 %

Program prověřených ojetých vozů ŠKODA Plus zaznamenal v období leden až srpen 2017 významný meziroční růst jak v celkových prodejích, tak ve všech jednotlivých kategoriích vozů. Nejvyšší meziroční růst zaznamenal model ŠKODA OCTAVIA G-TEC s pohonem na stlačený zemní plyn.

0

Před 4 týdny

Kvalitní a prověřený autosalon Suzuki v Plzni

Hledáte prověřený a kvalitní autosalon Suzuki? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

0

Před měsícem

Vozy Peugeot 3008DKR na Rally Maroko

Peugeot Sport se zúčastní Rally Maroko, která bude od 4. do 10. října 2017 probíhat mezi městy Fás a Erfud. Tým budou reprezentovat Sébastien Loeb / Daniel Elena a Carlos Sainz / Lucas Cruz s vozy Peugeot 3008DKR, které již získaly zlato v Rallye Dakar a v Silk Way Rally 2017. Jejich účast podpoří obchodní strategii společnosti PEUGEOT a obecněji strategii skupiny PSA v Maroku.

5

Před měsícem

Vozy značky ŠKODA bodují u rodin díky příkladné bezpečnosti, množstvím místa a vysokou spolehlivostí

Známe nejlepší rodinné vozy roku. Čtenáři německého odborného magazínu ,Auto Straßenverkehr‘ a časopisu pro rodiče ,Leben & Erziehen‘ ocenili čtyři modely značky ŠKODA jako rodinné vozy roku.

0

Před měsícem
uniweb weby