Rodačka z Klatov sbírá úspěchy v Německu a Itálii

Letošní úspěšnou snowboadcrossovou sezónu zakončila Gabriela Krůsová, členka klubu Snow Rockets, studentka klatovského gymnázia, milovnice adrenalinu a krásy zasněžených hor 8.místem na evropském závodu FIS NATIONAL CHAMPION SHIPS, SBX CERVINA 2017 v italském středisku Monta Pora – Cartione.

Účast na dvou evropských závodech jí zajistily úspěchy, kterých dosahovala po celou dobu zimní sezóny.

Nejvíce si cení toho, že se dostala na příčku nejvyšší v závodu Czech national snowboard series 2017 na Božím daru a vyhrála Mistrovství České republiky v juniorkách, zlatý pohár a ocenění OVERALL získala za sérii závodů Českého poháru a v sérii závodů Německého poháru ji výsledky dostaly na 3.místo.

Na úplný závěr sezóny se rozjela sbírat zkušenosti na evropské poháry do Rakouska a Itálie. V obou zemích se za Českou republiku umístila na 8.místě.

Na všechny závody ji připravovali fyzicky a psychicky trenéři Daniel Martínek a Petr Bohůnek, kteří se o ni i perfektně starali ve všech situacích.

Velké poděkování patří sponzorům: Elektro Efekt Klatovy (specialista na prodej domácích elektro spotřebičů, například praček Philco), Snowbitch, Swix, Insane frog, SKI Snow Max Železná Ruda.

Zima skončila a do crossové dráhy Gabča půjde až v říjnu a proto teď pro ni začíná letní příprava, kterou z velké části stráví jízdou na longboardu v longboardcrossové dráze a na pump tracku.

Pro Gabrielu je snowboardcross velkou sportovní láskou a tak jí přejeme, aby nadále jezdila s radostí, velkým odhodláním a bojovným srdcem. V tom všem ji podporují rodiče, celá rodina, kamarádky a kamarádi, sponzoři.