Trojice atletek AK ŠKODA Plzeň oceněna za loňskou sezónu

Trojice atletek AK ŠKODA Plzeň byla oceněna funkcionáři a trenéry atletického svazu za předvedené výkony v uplynulé sezóně

Jako nejlepší juniorská závodnice byla vyhlášena mnohonásobná reprezentantka dorostenecké i juniorské kategorie, účastnice MS do 17 let i loňského juniorského MS, Jana Reissová. Nejlepší dorostenkou Plzeňského kraje se stala účastnice EYOF a 9. z olympijské kvalifikace z Baku, mistryně ČR z halové i letní sezóny v běhu na 800m, Klára Kováříková. A konečně svůj titul nejlepší žákyně získala i medailistka z nejkratších sprinterských tratí z haly i domácího MČR, účastnice mezistátního utkání, Anna Kozáková. Děvčatům gratulujeme a těšíme se na další skvělé výkony. Děkujeme za reprezentaci našeho klubu u nás i ve světě.