https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+432%2C+%C5%BD%C4%8F%C3%A1r+nad+S%C3%A1zavou&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5605697;15.9394224;Nádražní 432/22, Žďár nad Sázavou 591 01, Česko *Manažer obchodního týmu | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

*Manažer obchodního týmu

Kooperativa, pojišťovna, a.s. - ZR

Nádražní 432, Žďár nad Sázavou

Detail firmy

Renata Smíšková
734 786 969

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 45 000,- Kč

Náplň práce: každodenní práce se svěřeným týmem obchodníků, rozšiřování a stabilizace týmu, zodpovědnost za přidělené úkoly, poskytování a předávání informací, vzdělávání, péče o přidělené klienty
Očekáváme: min. středoškolské vzdělání, uživatelskou znalost práce na PC, ŘP sk. B, pozitivní myšlení, empatii, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, smysl pro zodpovědnou a poctivou práci
Nabízíme: spolupráci na HPP, nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, příspěvek na životní a penzijní pojištění, slevy na produkty, cestovní pojištění zdarma
První kontakt emailem.