https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ka%C5%A1persk%C3%A9+Hory&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1434723;13.5560577; , Kašperské Hory , Česko ČÍŠNÍK, SERVÍRKA | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 24 500,- Kč

Kontaktní osoba: Ing.Eva Haselbergerová tel.605208515, e-mail: e.haselbergerova@zsmv.cz
Náplň práce: obsluha hotelových hostů - snídaně, obědy, večeře.Požadavky: zkušenosti s prací v gastronomii, spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro pořádek.Další info: práce systémem krátký / dlouhý týden, služby v den směny od 6:30 do 19:30.
Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou,
podrobnosti budou sděleny při osobním jednání. Podnikové stravování, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, možnost ubytování v průběhu směn, FKSP

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.