https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDelezn%C3%A1+Ruda&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1374249;13.2350287; , Železná Ruda 340 04, Česko ČÍŠNÍK/SERVÍRKA | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Rudolf Latka
602 707 075
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 500,- až 20 000,- Kč

Místo výkonu práce: Hotel Čertův Mlýn, Špičák 132, Železná Ruda
POŽADUJEME: zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování
VÝHODOU: praxe, základy NJ
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha v hotelové restauraci v horském středisku na Špičáku v Železné Rudě.
NABÍZÍME: ubytování pro zaměstnance zdarma, zvýhodněné stravování 25,-Kč/den, sportovní vyžití (bazén apod.)
Kontakt: Latka Rudolf, tel.: 602 707 075, e-mail: recepce@hotelcertuvmlyn.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.