Práce Nabídka zaměstnání

CNC Frézař

AKKA Czech Republic s.r.o.

Daimlerova 1161, Plzeň

Michal Berenreiter
+420 730 183 567
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 29 000,- až 49 000,- Kč

Náplň práce:
obsluha CNC frézovacího centra - Deckel-Maho, Hermle (řídící systém HEIDENHEIN 530),korekce, nastavení a úprava frézovacího centra dle přiložených NC programů,průběžné a kontrolní měření výrobků,běžná provozní údržba stroje.

Požadujeme
o středoškolské nebo střední odborné (obráběč kovů, obráběč CNC, frézař CNC) nebo jiné střední odborné se zkušenostmi a praxí na CNC strojích
o uživatelská znalost práce na PC
o znalost čtení výkresové dokumentace
o znalost práce s měřidly
o praxi v CNC frézování ve strojírenství, (portálová frézka nebo horizontka výhodou)
o praxe s upínáním rozměrnějších součástí pomocí jeřábu

Zaměstnanecké výhody:
o umíme ohodnotit talenty
o někdy je potřeba si odpočinout: 5 týdnů dovolené a vybírání náhradního volna je samozřejmost
o osobnostní i profesní růst Vám zaručíme (soft skills, hard skills, jazykové kurzy)
o parkování hned u našich budov
o stravenky ve výši 100 Kč
o Cafeterie - individuální benefitní systém, kde si každý nastaví své benefit na míru ve výši 12.000 Kč na rok (lze využít na penzijní/životní pojištění, poukázky, dovolená sport, vzdělávání, nákup v lékárnách apod.)
o máme mnoho programů v rámci péče o zaměstnance

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.