Práce Nabídka zaměstnání

DMU konstruktér/ Elektrokonstruktér kabelových svazků

AKKA Czech Republic s.r.o.

Daimlerova 1161, Plzeň

Vanda Štěrbová

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 26 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce:
- návrh elektrické architektury a designu kabelových svazků pro vozidla světových automobilek
- konstrukce ve 3D nebo vývoj E/E design (elektroschémata, pinouty, elektrologická zapojení, komponenty)
- účast na vývojových projektech nových modelových řad automobilových koncernů
- máme program zapracování, včetně školení specializovaných softwarových nástrojů
Požadujeme:
schopnost komunikace v AJ nebo NJ, vzdělání v technickém oboru, znalost SW pro konstrukci (Catia V5 / Siemens NX / LDorado Design / Engineering Base / E3.Cable / PREEvision / VOBES+/Eplan)
Pro výkon pozice není nutná vyhláška 50, jedná se čistě o kancelářskou pozici.
Zaměstnanecké výhody:
pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, stravenky, cafeteria, bezúroková půjčka, jazykové kurzy AJ nebo NJ, firemní akce, bonusy.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.l