https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Libl%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9168115;13.5442417; , , Česko Dělník/dělnice v elektrovýrobě | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Dělník/dělnice v elektrovýrobě

Dalibor Lejsek
734440507

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 000,- až 23 000,- Kč

Místo výkonu práce: Liblín 70, Kralovice
Pracovní náplň:
- výroba akumulátorových bloků, spínaných zdrojů a různých elektronických modulů
- převážně letování, svařování akumulátorových bloků, montáž, testování
- pouze ranní směnna 7:00 - 15:30
Požadavky:
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, spolehlivost, vhodné i pro absolventy
Příspěvek na stravování, letní a zimní prémie, důkladné zaučení zaměstnance, zajímavá a různorodá práce, výborné zázemí prosperující firmy
V případě zájmu zasílejte Váš strukturovaný životopis na email: dalibor.lejsek@akku-power.com