https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Libl%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9168115;13.5442417; , , Česko Elektronik | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Elektronik

Dalibor Lejsek
371 519 119, 734 440 507

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Liblín čp. 70, 331 41 Kralovice
Náplň práce: tvorba vzorků a prototypů, výstupní kontrola - měření, podpora vývoje
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika, znalost programování mikrokontrolérů velkou výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel, MS Outlook), nutné zkušenosti s letováním, vyhláška č. 50, znalost NJ a AJ výhodou, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme: plat od 25.000,- - 35.000,- Kč/měs., zajímavou, různorodou, samostatnou i týmovou práci v dobrém kolektivu, výborné zázemí firmy, příspěvek na stravování
Kontakt: p. Dalibor Lejsek, tel. 371 519 119, 734 440 507, e-mail: dalibor.lejsek@akku-power.com