https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Masarykova+545%2C+Doma%C5%BElice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4313396;12.9598039;Masarykova 545, Domažlice 344 01, Česko Konstruktér | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér

INTESCO, s.r.o.

Masarykova 545, Domažlice

Detail firmy

Lenka Bacherová
379776000, 379430120

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 45 000,- Kč

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci ve firmě, která má již více než 25 let zkušeností s průmyslovými dodávkami a s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť, balkónů, CNC-dílů a montážních dílů.
Zabýváme se individuální výrobou a výrobou malých a středních sérií z oceli, nerezové oceli a hliníku.

Pracovní náplň
Náplní Vaší práce bude kreslení technických výkresů pro kovové konstrukce, zábradlí, schodiště, přístřešky, balkóny, CNC- díly a montážní díly.
Pracujeme v programech GstarCAD a TENADO METALL 2D.

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru.
- Znalost němčiny na komunikativní úrovni.
- Samostatnost při řešení úkolů a ochota učit se novým věcem.
- Znalost práce na PC.
- Znalost čtení v technické dokumentaci a znalost technického kreslení.
- Praxe na obdobné pozici - výhodou
- Samostatnost, spolehlivost.
- Vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme dobré platové ohodnocení (odměna dle výkonu - nástupní plat 45 000,-- Kč/měsíc. + prémie), příspěvek na dopravu a stravenky.
Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Nabízíme smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

E-mailový nebo telefonický (08:00 - 15:00 (v pátek 08:00 - 12:00)) kontakt.