https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Ctrn%C3%A1ctka+215%2C+Miro%C5%A1ov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6950561;13.6537259;Čtrnáctka 215, Mirošov 338 43, Česko Kuchař/Kuchařka | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Kuchař/Kuchařka

Hotel *** restaurant Na Statku

Čtrnáctka 215, Mirošov

Detail firmy

Kateřina Štěpánová
606 630 730
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 33 000,- až 38 000,- Kč

Pracovní náplň: příprava pokrmů
Požadujeme: min. základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Praxe na pozici Kuchaře/Kuchařky. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 33.000,- do 38.000,- Kč/měs., zázemí stabilní společnosti, personální strava zdarma, oficiální mzda včetně 20 dní placené dovolené, měsíční prémie dle spolehlivosti a odvedené práce, roční prémie
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na pracovišti: Kateřina Štěpánová, tel.: 724853944, e-mail: stepanova@rosso.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.