https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Chlumec+nad+Cidlinou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1543950;15.4603384; , Chlumec nad Cidlinou , Česko MISTR / MISTROVÁ VÝROBY | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

MISTR / MISTROVÁ VÝROBY

Tomáš Blecha

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

- Náplň práce: efektivní vedení výroby, plánování plynulé a včasné produkce výrobků v nejvyšší kvalitě, kontrola ostatních aktivit (zásobování vstupními surovinami, údržba, opravy) v rámci výrobního provozu tak, aby kvalita a množství výrobků splňovaly cíle dané vedením firmy,
kontrola a vyhodnocování všech výrobních kroků a zavádění nápravných a zlepšujících opatření, vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně personální administrativy.
- Požadujeme: SŠ, popř. vyučení (technický směr), zkušenosti s vedením výroby (stavební výroba, zpracovatelský průmysl), uživatelskou úroveň MS OFFICE, pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu,
aktivní řidič sk. B."
- Nabízíme: zázemí firmy, lídra na trhu, nejmodernější výrobní technologie, odborné zapracování a školení, stravenkový paušál, benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, půlroční odměny.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Blecha Tomáš, e-mail: blecha@best-as.cz