https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Cel%C3%A1+%C4%8CR&format=xml&polygon=0&addressdetails=10.8353681;-77.7104380;Camilo Cela , Ciudad Real 040103, Ecuador OBCHODNÍK / SPECIALISTA LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBCHODNÍK / SPECIALISTA LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI

Luboš Nový
376 357 148
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce: vyhledání a oslovení potenciálních klientů, především v daném regionu, prodej finančních produktů společnosti, komunikace se získanými klienty a péče o ně, zodpovědnost za dodržování firemních postupů, obchodní strategie a obchodního plánu, sledování konkurence a trhu, reporting a administrativní činnost spojená s výkonem funkce

Požadavky: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického, případně jiného směru, nutné dobré obchodní schopnosti a dovednosti, obchodní praxe vítána, znalost leasingu/úvěru výhodou, znalost práce s PC a internetem, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost, komunikační a prezentační schopnosti, velká samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní a roční odměny v závislosti na dosažených výsledcích
přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v tradiční české společnosti, notebook, mobil, služební vozidlo, stravenky, příspěvek na sportovní vyžití

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.