https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Chlumec+nad+Cidlinou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1543950;15.4603384; , Chlumec nad Cidlinou , Česko OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ SUCHÉ STRANY | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ SUCHÉ STRANY

Pavel Kukla

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 21 000,- až 24 000,- Kč

- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- Náplň práce: obsluha výrobní technologie a zařízení, výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
- Požadujeme: manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu, uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, praxe ve stavebnictví výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní firmy, výkonnostní složku mzdy až do výše 15 000 Kč, stravenkový paušál, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč, benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (Lučice 87, Chlumec n. Cidl.) nebo e-mailem, kontaktní osoba: kukla@best.info