https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ov%C4%8D%C3%A1ry&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.0627815;15.2395015; , Zábřeh 285 31, Česko Operátor/ka | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/ka

Michaela Vojtěchová
777 915 841

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 27 450,- Kč

První kontakt:
Vojtěchová Michaela, tel.: 777 915 841.

Náplň práce:
Montáž kol - vhodné zejména pro muže
Kontrola nárazníků.

Požadavky:
Fyzická zdatnost, bez zdravotního omezení, česky nebo slovensky hovořit i psát.

Bez vstupních testů, pouze na základě pohovoru.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy až do výše 6000 Kč, stravenkový paušál.

Pracovní doba:
6 - 13:55 hod, 14 - 21:55 hod, 22 - 5:55 hod.