https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDelezn%C3%A1+Ruda&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1374249;13.2350287; , Železná Ruda 340 04, Česko POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Rudolf Latka
602 707 075

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 15 200,- až 20 000,- Kč

POŽADUJEME: zodpovědnost a spolehlivost
Praxe výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: Pomocné práce v hotelové kuchyni v horském středisku na Špičáku v Železné Rudě - příprava ovoce, zeleniny, příloh, pomoc kuchaři, obsluha myčky.
Turnusové služby týden/týden
NABÍZÍME: ubytování zdarma, dotované stravování, relax. sportovní vyžití (bazén apod.)
Kontakt možný osobně na adrese pracoviště Hotel Čertův Mlýn, Špičák 132, Železná Ruda
e-mailem: recepce@hotelcertuvmlyn.cz
telefonicky v době 8 - 14 hodin: Rudolf Latka 602 707 075