https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Strakonick%C3%A1+946%2C+Hora%C5%BE%C4%8Fovice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3185291;13.7192347;Strakonická 946, Horažďovice 341 01, Česko PRACOVNÍK NA KAMPAŇ - OBSLUHA NA PŘÍJMU BRAMBOR | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PRACOVNÍK NA KAMPAŇ - OBSLUHA NA PŘÍJMU BRAMBOR

LYCKEBY AMYLEX, a.s.

Strakonická 946, Horažďovice

Detail firmy

Radka Černá
376 532 207

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 20 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s dopravci, Koordinace nájezdu přepravců u příjmu brambor, Obsluha terminálu příjmu brambor, Zajišťování průchodnosti cest naskladňovací linky, Úklid svěřeného pracoviště
PRACOVNÍ DOBA: 6:00 - 18:00 h., práce obden (1 den práce, 1 den volno), 1 x za 14 dní práce v sobotu (v neděli volno)
POŽADAVKY: Ukončené SOU, Dobrý zdravotní stav, Fyzická zdatnost, Komunikační schopnosti
NABÍZÍME: Pracovní poměr na dobu určitou od 1. 9. 2021 - 30. 11. 2021 (s možností prodloužení), Hrubá mzda 20 000 Kč, Dotované závodní stravování, Zázemí prosperující a stabilní společnosti
KONTAKT možný e-mailem, telefonicky nebo osobně