https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=M%C4%9Bchurova+317%2C+Klatovy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3965378;13.2994955;Měchurova 317, Klatovy 339 01, Česko PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PRACOVNÍK/OSOBNÍ ASISTENT | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PRACOVNÍK/OSOBNÍ ASISTENT

Oblastní charita Klatovy

Měchurova 317, Klatovy

Detail firmy

Jitka Růžičková
376340111
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Pracovník v sociálních službách (terénní pracovník - osobní asistent)
PRACOVIŠTĚ: pro Osobní asistenci s působností na Klatovsku a okolí
NÁPLŇ: pomoc s obvyklými činnostmi v běžném životě člověka bydlícího v domácím prostředí, který není zcela soběstačný a potřebuje pomoc další osoby, pomoc s osobní hygienou, přípravou a podáním jídla, úklidem, zajištění nákupu a různých pochůzek, doprovod na úřady, k lékaři, apod.
POŽADUJEME: základní nebo střední vzdělání, absolvovaný kurz "pracovník v sociálních službách" v souladu se zákonem o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (lze si během výkonu práce dodělat), řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič výhodou, čistý trestní rejstřík, komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, ochotu vzdělávat se, časová flexibilita (odpolední, víkendové, večerní služby), připravenost pracovat v souladu s křesťanskými hodnotami a principy, zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě typu B
NABÍZÍME: plný úvazek nebo kratší, 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost supervize
MZDA: na celý úvazek 20 000 Kč hrubého + příplatek prostředí; po nástupní praxi hrubá mzda na celý úvazek 23 000 Kč + příplatek prostředí
PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE do 10.2.2022 emailem na adresu jitka.ruzickova@klatovy.charita.cz, nebo poštou na adresu: Oblastní charita Klatovy, Václavská 12,
339 01 Klatovy

K PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE: motivační dopis, a strukturovaný životopis.
Více informací: Vladimíra Flaxová 731 433 767

Služba je poskytována lidem, kteří nejsou zcela sobětační, přejí si zůstat doma a potřebují pomoc další osoby. Pracovník v sociálních službách pomáhá v domácím prostředí klientům s osobní hygienou, přípravou a podáním jídla, úklidem, zajišťuje nákup a různé pochůzky, doprovází na úřady, k lékaři, komunikuje s blízkými klientů.