https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ohrada+791%2C+Vset%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3285325;18.0004025;Ohrada 791, Vsetín 755 01, Česko Pokladní | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pokladní

Jana Hlaváčová
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 118,- Kč

POKLADNÍ

POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru. Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Excel - velmi pokročilý, MS Word, OS Windows) a schopnost rychle se naučit pracovat s novým SW. Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilita a týmová práce. Odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost. Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení přepravní pokladny, příjem tržeb od řidičů, kontrola odvodů tržeb, zpracování dat odpočtů. Vedení provozní pokladny, odvod hotovostí do peněžního ústavu, spolupráce se mzdovou účetní, vystavování faktur, administrativní práce.
NABÍZÍME: odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na PP a ŽP, týden dovolené navíc, příspěvek na týdenní lázeňský pobyt
PRVNÍ KONTAKT: e-mail: jana.hlavacova@zgroupbus.cz - do předmětu uveďte "Pokladní VS"