https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Doma%C5%BElick%C3%A1+145%2C+Kolove%C4%8D&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4855859;13.1056084;Domažlická 145, 345 43, Česko Pomocná/ý pracovnice/pracovník (uklízeč-ka/výdej obědů) | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pomocná/ý pracovnice/pracovník (uklízeč-ka/výdej obědů)

Kartáčovna Koloveč spol.s.r.o.

Domažlická 145, Koloveč

Detail firmy

Petra Poláková
379 420 335

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- až 22 000,- Kč

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů.
Náplň práce: ohřívání a výdej obědů pro zaměstnance společnosti, úklid kuchyně a jídelny po výdeji obědů. Úklid hal a kancelářských prostor.
Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení, 13. plat, 4 týdny dovolené + 2 dny sick days, příspěvek na stravování, možné profesní vzdělávání, zaškolení.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.