Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci ostrahy, strážní

Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. Kaznějov

K Cementárně 535, Kaznějov

Pavel Klenovský
+420 608 339 381
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 93,- až 93,- Kč

Nabízíme zaměstnání na hlavní pracovní poměr – zkrácený úvazek cca 100 - 120 hodin měsíčně
12 hod. denní a noční směny
Pracovní místa vyhrazena pro OZP
Vznik pracovního poměru - červenec 2021
Požadujeme čistý trestní rejstřík, odpovědný přístup k plnění pracovních povinností, certifikát "strážného" (možno dodělat při nástupu do zaměstnání)
Náplň práce: kontrola objektu a vedení evidence.
V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím o kontaktování na tel č. 608 339 381, nebo na mailovou adresu info@zcba.cz (nechodit na pracoviště bez předchozího ohlášení).