https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Palack%C3%A9ho+520%2C+Hole%C5%A1ov&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3306574;17.5765664;Palackého 520/10, Holešov 769 01, Česko Pracovník/ce obchodního provozu - pekárna | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník/ce obchodního provozu - pekárna

Martina Poljaková
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 16 494,- až 17 957,- Kč

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: doplňování zboží, pultový prodej, skladové práce
- Požadavky: základní vzdělání, zájem se učit novým věcem, komunikace s lidmi a ochota pomoci, práce v týmu
- Nabízíme: zkrácený úvazek 32,5 hodin/týdně, práce na směny a o víkendech, časovou flexibilitu, sleva 10 % na každý nákup v síti Tesco, až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let, další výhody a benefity
- kontakt osobně na pracovišti na pultu informací nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: cz11065sm@tesco.com